Apie mus

GERA AUGTI – personalo specialistai, gebantys įsiklausyti į kiekvieną Jūsų pageidavimą bei pasiūlyti tinkamiausius strateginius sprendimus. Mūsų komandą sudaro patyrę ambicingi specialistai, kurie specializuojasi įvairiose verslo srityse, turintys aukštajį išsilavinimą ir sukaupę ilgametę 10-15 metų patirtį konsultavimo, personalo administravimo, paieškos ir atrankos srityse. Būdami savo srities specialistais, galime įdėmiai stebėti darbo rinkos specifiką ir  geriausių talentų judėjimą jos viduje. Pasitelkdami plačius darbuotojų paieškos šaltinius, taikydami skirtingus inovatyvius atrankos metodus ir dirbdami komandinį darbą siekiame pasiūlyti kuo tikslingesnius kandidatus Jums. Operatyviai įvertiname Jūsų organizacijos poreikį, taupome laiką ir atsakingai parenkame talentus.
Jūsų pasitikėjimas – geriausias įvertinimas.

Mūsų komanda

Kodėl verta rinktis mūsų paslaugas?

LAIKO SĄNAUDOS
Taupykite finansus, laiką ir pastangas. Taupome Jūsų ir mūsų laiką rinkdamiesi efektyviausius, greičiausius atrankos būdus ir šiuolaikiškus darbuotojų atrankos metodus. Supaprastintas atrankos ciklas leidžia operatyviai pristatyti kandidatus.

KOKYBĖ
Mes orientuoti ne į kiekybę, bet į teikiamų paslaugų kokybę ! Per socialinės žiniasklaidos rinkodarą mes orentuojames į tiesioginį ryšį su kandidatu. Tai suteikia mums galimybę pasiekti talentus, kurie nebūtinai yra aktyviai ieškantys darbo. Nustatydami standartus ir kiekvienos paslaugos procesą, mūsų komanda užtikrina nuoseklų ir kokybišką aptarnavimą.

KAŠTŲ TAUPYMAS
Dirbdami komandoje partnerystės principu galime pasiūlyti GERIAUSIĄ paslaugos KAINĄ! Priežastis kodėl mes esame lankstūs kliento atžvilgiu, nes esame nepriklausoma komanda, o ne dalis nelanksčios, griežtos įmonės struktūros. Skiriame ypatingai daug dėmesio teikiamų paslaugų kokybei už prieinamą kainą.

PARTNERYSTĖ
Bendradarbiaujame su verslo partneriais, dalinames gerąja praktika taip užtikrindami dar platesnį paslaugų teikimo spektrą, bei plačią talentų bazę. Kiekvienas atrankų partneris turi ankstesnę darbo patirtį su mažomis, vidutinėmis ir didelėmis organizacijomis ir supranta jų unikalų pobūdį.

INDIVIDUALUMAS
Bendraudami individualiai įsiklausome į kiekvieną Jūsų pageidavimą ir garantuojame konfidencialumą! Pasiūlome naujoviškus, savalaikius, kokybiškus ir rentabilius sprendimus.Tai kompleksinė paslauga, orientuota į kiekvieno kliento išskirtinumą. Sąžiningumas, vientisumas ir visapusė darbo etika į viską, ką darome.