Kandidatų testavimas

Kandidatų testavimas

  • Asmeninių savybių klausimynas. Vertina asmenybės savybes, paremtas penkiomis didžiosiomis asmenybės dimensijomis:   Emociniu stabilumu (prislėgtumas, bejėgiškumas, susierzinimas). Ekstraversija (įtaka, lyderystė, iniciatyvumas); Sutariamumu (pasitikėjimas, draugiškumas, dalyvavimas); Sąmoningumu (dalykiškumas, pedantiškumas, tikslingumas); Atvirumu patirčiai (inovatyvumas, sugebėjimas prisitaikyti, minties gilumas).Kiekviena iš savybių yra apibūdinama trimis subskalėmis, kurios atspindi specifinius kiekvieno iš bruožų aspektus.  Po testo atlikimo pateikiami asmens elgesio, temperamento, savikontrolės bei tarpasmeninių santykių profiliai. Asmeninės savybės reiškia pastovias, tik tam žmogui būdingas elgesio ir reagavimo formas. Tai, kad asmeninės savybės yra pastovios ir nedaug kinta laike, leidžia prognozuoti žmogaus elgesį įvairiosesituacijose, todėl testo pritaikymo sritis labai plati.
  • Protinių gebėjimų skalė. Matuoja bendruosius protinius sugebėjimus ir atskirus jų aspektus (verbalinius, matematinius ir erdvinius gebėjimus). Protiniai gebėjimai geriausiai atspindi žmogaus gebėjimą mokytis, apdoroti naują informacijąspręsti problemas greitai ir tiksliai, prisitaikyti prie darbo reikalavimų.
  • Vaizdinės informacijos suvokimo greičio ir tikslumo testas. Testas matuoja žmogaus sugebėjimus tiksliai ir greitai analizuoti vaizdinę ir skaitinę informaciją. Ši žmogaus charakteristika yra svarbi pozicijose, kuriose reikia greitai ir tiksliai apdoroti raštu pateiktą žodinę ar skaitinę informaciją, pavyzdžiui, klientų aptarnavimo specialistai, administratoriai, programuotojai ir pan.
  • Vadovo protinių gebėjimų skalė. Matuoja bendruosius protinius sugebėjimus ir atskirus jų aspektus (verbalinius, matematinius ir erdvinius gebėjimus). Protiniai gebėjimai geriausiai atspindi žmogus gebėjimą mokytis, apdoroti naują informaciją, spręsti problemas greitai ir tiksliai, prisitaikyti prie darbo reikalavimų. Šis testas pritaikytas būtent vadovams.
  • Vadovo asmenybės inventorius. Klausimynas leidžia sistemiškai įvertinti atsparumą stresui ir gebėjimą jį įveikti (emocinis stabilumas), aktyvumą ir bendravimą (bendras aktyvumas), toleranciją ir atlaidumą (orientacija į santykius), nuoseklumą ir tikslingumą (orientacija į veiklą) bei gebėjimą prisitaikyti ir kūrybiškumą (bendras jautrumas). Didelis dėmesys skiriamas būtent vadovavimui reikalingoms savybėms. . Didelis dėmesys skiriamas būtent vadovavimui reikalingoms savybėms.
  • Erdvinių gebėjimų testas. Matuoja keturis aspektus: objektų atpažinimą, 2D mintinį sukimą, formos suvokimą ir 3D mintinį sukimą. Rodo, kaip bendrai asmuo mokės dirbti erdvėje.
  • Anglų kalbos gebėjimų testas. 

TRIPOD jau daugiau , kaip dvidešimt metų veikianti Estų kompanija, pristatanti testus kurie yra naudojami įvairiose įmonėse Baltijos šalyse. Sukurta grupė testų leidžia atlikti išsamų psichologinį įvertinimą. Psichologiniai Tripod testai – tai objektyvūs ir standartizuoti asmenybės savybių testai, paremti didžiojo penketo asmenybės teorija, kuri yra populiariausia ir patikimiausia visame pasaulyje. Šie testai įvertina ir matuoja penkis pagrindinius asmenybės aspektus: emocinį stabilumą, ekstraversiją, sutariamumą, sąmoningumą ir atvirumą patirčiai. Testo rezultatai apdorojami taikant specialias programas, kurios padeda kiekvieną rezultatą įvertinti pagal atitinkamas tarptautines, lyties bei amžiaus normas.

Tai svari pagalba, siekiant pasirinkti gabius ir galinčius našiai dirbti darbuotojus ir taip padidinti įmonės pelną. Kiekvienos organizacijos sėkminga veikla priklauso nuo jos darbuotojų motyvacijos bei darbo efektyvumo.Tripod tikslas – siekti, kad žmonių atliekamas darbas būtų dar našesnis, derinant psichologijos teorijas su praktinėmis reikmėmis.

Susisiekite jau dabar ir gaukite pasiūlymą!